Zoga Movement

Czym jest Zoga Movement?

Zoga Movement to terapia ruchem, której twórcą jest Wojciech Cackowski, nauczyciel i terapeuta integracji strukturalnej. Zoga pozwala na uwolnienie ciała z ograniczeń ruchowych spowodowanych brakiem równowagi mięśniowo – powięziowej w ciele. Pozwala uzyskać lepszy ślizg mięśni względem siebie, a co za tym idzie więcej swobody ruchu. Jest doskonałym uzupełnieniem terapii dla osób, które przeszły przez proces 12 sesji integracji strukturalnej.

Zoga umożliwia dalsze „rozwijanie się” ciała, pogłębiając tym samym efekt, który udało się uzyskać podczas integracji strukturalnej. Zoga jest kierowana także dla wszystkich osób, które czują ograniczenia w swoim ciele, a „zwykłe” rozciąganie jest nieefektywne.

Zajęcia Zoga Movement są prowadzone w małych, kameralnych 3-4 osobowych grupach, co pozwala terapeucie dobrać ćwiczenia odpowiednie dla całej grupy i na bieżąco koordynować postępy każdego z osobna. Istnieje również możliwość umówienia się na zajęcia indywidualne.

Co wyróżnia Zogę od innych zajęć?

  • prowadzona jest przez wykwalifikowanego fizjoterapeutę, który potrafi „czytać ciało” i dobrać ćwiczenia odpowiednie dla Twoich możliwości i potrzeb, co czyni ją bezpieczną formą zajęć,
  • zajęcia są prowadzone w niewielkich grupach,
  • ćwiczenia, których nauczysz się podczas spotkań możesz kontynuować samodzielnie w domu,
  • pozwala odkryć nowe możliwości Twojego ciała,
  • zmienia Twoją sylwetkę a przy okazji uświadamia Ci jak dobrze możesz czuć się we własnym ciele.

Adres gabinetu

ul. Szwedzka 7D
54-401 Wrocław

Motus Fizjoterapia - Fizjoterapeuta Marta Świderska (Drozdowska) Wrocław

Gabinet mieści się we Wrocławiu w dzielnicy Fabryczna na Muchoborze Małym między osiedlem Nowy Dwór a Muchobór Wielki.